1008R-562H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1008R-562H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 312MA 1.54 OHM
Podatkovni listi: 1008R-562H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1008R-562H
Številka dela 1008R-562H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 5.6UH 312MA 1.54 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32915 pcs Podatkovni list 1008R-562H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008R-562H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 5.6µH
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Frekvenca - Samozadostna 44MHz
natančen opis 5.6µH Unshielded Inductor 312mA 1.54 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 1.54 Ohm Max
Trenutna ocena 312mA Tok - nasičenost -