1008R-562G
pregled izdelka
Številka dela: 1008R-562G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 312MA 1.54 OHM
Podatkovni listi: 1008R-562G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1008R-562G
Številka dela 1008R-562G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 5.6UH 312MA 1.54 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30382 pcs Podatkovni list 1008R-562G.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008R-562G TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 5.6µH
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Frekvenca - Samozadostna 44MHz
natančen opis 5.6µH Unshielded Inductor 312mA 1.54 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 1.54 Ohm Max
Trenutna ocena 312mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1008R-681F
1008R-681F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 680NH 760MA 260 MOHM
Na zalogi: 23903 pcs
Prenesi: 1008R-681F.pdf
RFQ
1008R-561H
1008R-561H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 560NH 808MA 230 MOHM
Na zalogi: 39302 pcs
Prenesi: 1008R-561H.pdf
RFQ
1008R-561K
1008R-561K
Prenesi: 1008R-561K.pdf
1008R-561J
1008R-561J
Prenesi: 1008R-561J.pdf
1008R-561G
1008R-561G
Prenesi: 1008R-561G.pdf
1008R-562K
1008R-562K
Opis: FIXED IND 5.6UH 312MA 1.54 OHM
Prenesi: 1008R-562K.pdf
1008R-680J
1008R-680J
Opis: FIXED IND 68NH 823MA 180 MOHM
Prenesi: 1008R-680J.pdf
1008R-561F
1008R-561F
Prenesi: 1008R-561F.pdf
1008R-680K
1008R-680K