1008R-561F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1008R-561F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 560NH 808MA 230 MOHM
Podatkovni listi: 1008R-561F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1008R-561F
Številka dela 1008R-561F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 560NH 808MA 230 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21103 pcs Podatkovni list 1008R-561F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008R-561F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 560nH
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Frekvenca - Samozadostna 195MHz
natančen opis 560nH Unshielded Inductor 808mA 230 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 230 mOhm Max
Trenutna ocena 808mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1008R-561K
1008R-561K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 560NH 808MA 230 MOHM
Na zalogi: 53946 pcs
Prenesi: 1008R-561K.pdf
RFQ
1008R-473J
1008R-473J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 47UH 120MA 10 OHM SMD
Na zalogi: 57824 pcs
Prenesi: 1008R-473J.pdf
RFQ
1008R-560K
1008R-560K
Opis: FIXED IND 56NH 847MA 170 MOHM