1008R-682F
pregled izdelka
Številka dela: 1008R-682F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 274MA 2 OHM SMD
Podatkovni listi: 1008R-682F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1008R-682F
Številka dela 1008R-682F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 6.8UH 274MA 2 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22412 pcs Podatkovni list 1008R-682F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008R-682F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Frekvenca - Samozadostna 35MHz
natančen opis 6.8µH Unshielded Inductor 274mA 2 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 2 Ohm Max
Trenutna ocena 274mA Tok - nasičenost -