1008R-153J
API DelevanAPI Delevan
1008R-153J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1008R-153J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15UH 194MA 4 OHM SMD
Podatkovni listi: 1008R-153J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1008R-153J
Številka dela 1008R-153J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15UH 194MA 4 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 58292 pcs Podatkovni list 1008R-153J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 1008R-153J TR 500
1008R153J
DN42012JTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 21MHz
natančen opis 15µH Unshielded Inductor 194mA 4 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 4 Ohm Max
Trenutna ocena 194mA Tok - nasičenost -