1008R-153H
pregled izdelka
Številka dela: 1008R-153H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15UH 194MA 4 OHM SMD
Podatkovni listi: 1008R-153H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1008R-153H
Številka dela 1008R-153H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15UH 194MA 4 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38201 pcs Podatkovni list 1008R-153H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008R-153H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Frekvenca - Samozadostna 21MHz
natančen opis 15µH Unshielded Inductor 194mA 4 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 4 Ohm Max
Trenutna ocena 194mA Tok - nasičenost -