1008R-152G
pregled izdelka
Številka dela: 1008R-152G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 548MA 500 MOHM
Podatkovni listi: 1008R-152G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1008R-152G
Številka dela 1008R-152G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.5UH 548MA 500 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28810 pcs Podatkovni list 1008R-152G.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008R-152G TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Frekvenca - Samozadostna 92MHz
natančen opis 1.5µH Unshielded Inductor 548mA 500 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 500 mOhm Max
Trenutna ocena 548mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1008R-151J
1008R-151J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150NH 1.168A 110 MOHM
Na zalogi: 51854 pcs
Prenesi: 1008R-151J.pdf
RFQ
1008R-153G
1008R-153G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 15UH 194MA 4 OHM SMD
Na zalogi: 25319 pcs
Prenesi: 1008R-153G.pdf
RFQ
1008R-152K
1008R-152K
Opis: FIXED IND 1.5UH 548MA 500 MOHM
Prenesi: 1008R-152K.pdf
1008R-151K
1008R-151K