1008R-151F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1008R-151F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150NH 1.168A 110 MOHM
Podatkovni listi: 1008R-151F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1008R-151F
Številka dela 1008R-151F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150NH 1.168A 110 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23725 pcs Podatkovni list 1008R-151F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008R-151F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 150nH
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Frekvenca - Samozadostna 650MHz
natančen opis 150nH Unshielded Inductor 1.168A 110 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 110 mOhm Max
Trenutna ocena 1.168A Tok - nasičenost -