1008R-153G
pregled izdelka
Številka dela: 1008R-153G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15UH 194MA 4 OHM SMD
Podatkovni listi: 1008R-153G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1008R-153G
Številka dela 1008R-153G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15UH 194MA 4 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25319 pcs Podatkovni list 1008R-153G.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008R-153G TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Frekvenca - Samozadostna 21MHz
natančen opis 15µH Unshielded Inductor 194mA 4 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 4 Ohm Max
Trenutna ocena 194mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1008R-153K
1008R-153K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 15UH 194MA 4 OHM SMD