1008R-181H
pregled izdelka
Številka dela: 1008R-181H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 180NH 1.119A 120 MOHM
Podatkovni listi: 1008R-181H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1008R-181H
Številka dela 1008R-181H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 180NH 1.119A 120 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40019 pcs Podatkovni list 1008R-181H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008R-181H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 180nH
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Frekvenca - Samozadostna 550MHz
natančen opis 180nH Unshielded Inductor 1.119A 120 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max
Trenutna ocena 1.119A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1008R-182F
1008R-182F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.8UH 457MA 720 MOHM
Na zalogi: 24377 pcs
Prenesi: 1008R-182F.pdf
RFQ
1008R-181G
1008R-181G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 180NH 1.119A 120 MOHM
Na zalogi: 24289 pcs
Prenesi: 1008R-181G.pdf
RFQ
1008R-153K
1008R-153K
Opis: FIXED IND 15UH 194MA 4 OHM SMD
Prenesi: 1008R-153K.pdf
1008R-181J
1008R-181J
Prenesi: 1008R-181J.pdf
1008R-181K
1008R-181K
Prenesi: 1008R-181K.pdf
1008R-153J
1008R-153J
Prenesi: 1008R-153J.pdf
1008R-180K
1008R-180K
Opis: FIXED IND 18NH 1.32A 70 MOHM SMD