1008R-182F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1008R-182F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 457MA 720 MOHM
Podatkovni listi: 1008R-182F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1008R-182F
Številka dela 1008R-182F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8UH 457MA 720 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24377 pcs Podatkovni list 1008R-182F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008R-182F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Frekvenca - Samozadostna 76MHz
natančen opis 1.8µH Unshielded Inductor 457mA 720 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 720 mOhm Max
Trenutna ocena 457mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1008R-180K
1008R-180K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 18NH 1.32A 70 MOHM SMD