1008-103J
API DelevanAPI Delevan
1008-103J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1008-103J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 245MA 2.5 OHM SMD
Podatkovni listi: 1008-103J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1008-103J
Številka dela 1008-103J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 245MA 2.5 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 48609 pcs Podatkovni list 1008-103J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 1008-103J TR 500
DN08103JTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 10µH Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm)
Frekvenca - Samozadostna 28MHz natančen opis 10µH Unshielded Inductor 245mA 2.5 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.5 Ohm Max Trenutna ocena 245mA
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1008-102H
1008-102H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1UH 685MA 320 MOHM SMD
Na zalogi: 32700 pcs
Prenesi: 1008-102H.pdf
RFQ
1008-103G
1008-103G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 245MA 2.5 OHM SMD
Na zalogi: 27943 pcs
Prenesi: 1008-103G.pdf
RFQ
1008-103K
1008-103K
Prenesi: 1008-103K.pdf
Opis: FIXED IND 120NH 1.225A 100 MOHM
Prenesi: 1008-121G.pdf
Prenesi: 1008-102K.pdf
Prenesi: 1008-121H.pdf
1008-121F
1008-121F
Prenesi: 1008-121F.pdf
Opis: FIXED IND 12NH 1.45A 58 MOHM SMD