1008-121H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1008-121H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120NH 1.225A 100 MOHM
Podatkovni listi: 1008-121H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1008-121H
Številka dela 1008-121H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120NH 1.225A 100 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 33254 pcs Podatkovni list 1008-121H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008-121H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 120nH
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Frekvenca - Samozadostna 750MHz
natančen opis 120nH Unshielded Inductor 1.225A 100 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
Trenutna ocena 1.225A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1008-122G
1008-122G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.2UH 591MA 430 MOHM
Na zalogi: 28318 pcs
Prenesi: 1008-122G.pdf
RFQ
1008-121J
1008-121J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120NH 1.225A 100 MOHM
Na zalogi: 61417 pcs
Prenesi: 1008-121J.pdf
RFQ
1008-122H
1008-122H
Prenesi: 1008-122H.pdf
1008-120K
1008-120K
Opis: FIXED IND 12NH 1.45A 58 MOHM SMD
Prenesi: 1008-120K.pdf
Opis: FIXED IND 10UH 245MA 2.5 OHM SMD
Prenesi: 1008-103K.pdf
Prenesi: 1008-120J.pdf
1008-122F
1008-122F
Prenesi: 1008-122F.pdf
Prenesi: 1008-121F.pdf
Prenesi: 1008-121G.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%