1008-103H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1008-103H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 245MA 2.5 OHM SMD
Podatkovni listi: 1008-103H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1008-103H
Številka dela 1008-103H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 245MA 2.5 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 33958 pcs Podatkovni list 1008-103H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008-103H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Frekvenca - Samozadostna 28MHz
natančen opis 10µH Unshielded Inductor 245mA 2.5 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 2.5 Ohm Max
Trenutna ocena 245mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1008-102G
1008-102G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1UH 685MA 320 MOHM SMD
Na zalogi: 31644 pcs
Prenesi: 1008-102G.pdf
RFQ
1008-102H
1008-102H
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 32700 pcs
Prenesi: 1008-102H.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 10UH 245MA 2.5 OHM SMD
Prenesi: 1008-103G.pdf
1008-120K
1008-120K
Opis: FIXED IND 12NH 1.45A 58 MOHM SMD
Prenesi: 1008-120K.pdf
1008-103J
1008-103J
Prenesi: 1008-103J.pdf
Prenesi: 1008-102J.pdf
Opis: FIXED IND 120NH 1.225A 100 MOHM
Prenesi: 1008-103K.pdf
1008-121F
1008-121F
Prenesi: 1008-121F.pdf
Prenesi: 1008-103F.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%