1008-102J
API DelevanAPI Delevan
1008-102J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1008-102J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1UH 685MA 320 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1008-102J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1008-102J
Številka dela 1008-102J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1UH 685MA 320 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 50990 pcs Podatkovni list 1008-102J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 1008-102J TR 500
DN08102JTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 1µH Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm)
Frekvenca - Samozadostna 125MHz natančen opis 1µH Unshielded Inductor 685mA 320 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 320 mOhm Max Trenutna ocena 685mA
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1008-103J
1008-103J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 245MA 2.5 OHM SMD
Na zalogi: 48609 pcs
Prenesi: 1008-103J.pdf
RFQ
1008-102H
1008-102H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1UH 685MA 320 MOHM SMD
Na zalogi: 32700 pcs
Prenesi: 1008-102H.pdf
RFQ
1008-103G
1008-103G
Prenesi: 1008-103G.pdf
1008-103F
1008-103F
Prenesi: 1008-103F.pdf
Opis: FIXED IND 100NH 728MA 230 MOHM
Prenesi: 1008-101H.pdf
Prenesi: 1008-102F.pdf
Prenesi: 1008-102G.pdf
1008-101K
1008-101K
Prenesi: 1008-101K.pdf
Prenesi: 1008-102K.pdf
Prenesi: 1008-101J.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%