0925R-683J
pregled izdelka
Številka dela: 0925R-683J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68UH 61MA 12 OHM TH
Podatkovni listi: 0925R-683J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925R-683J
Številka dela 0925R-683J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68UH 61MA 12 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 34309 pcs Podatkovni list 0925R-683J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925R
Ocene - Q @ Frek 45 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925R-683J TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 68µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 13MHz
natančen opis 68µH Shielded Molded Inductor 61mA 12 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 12 Ohm Max
Trenutna ocena 61mA Tok - nasičenost 61mA