0925R-682H
pregled izdelka
Številka dela: 0925R-682H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 118MA 3.2 OHM TH
Podatkovni listi: 0925R-682H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925R-682H
Številka dela 0925R-682H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 6.8UH 118MA 3.2 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46978 pcs Podatkovni list 0925R-682H.pdf
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925R
Ocene - Q @ Frek 55 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925R-682H TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 55MHz
natančen opis 6.8µH Shielded Molded Inductor 118mA 3.2 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 3.2 Ohm Max
Trenutna ocena 118mA Tok - nasičenost 118mA
Podobni izdelki
0925R-683H
0925R-683H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 68UH 61MA 12 OHM TH
Na zalogi: 23241 pcs
Prenesi: 0925R-683H.pdf
RFQ
0925R-683K
0925R-683K
Proizvajalci: API Delevan