0925R-683H
pregled izdelka
Številka dela: 0925R-683H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68UH 61MA 12 OHM TH
Podatkovni listi: 0925R-683H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925R-683H
Številka dela 0925R-683H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68UH 61MA 12 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23241 pcs Podatkovni list 0925R-683H.pdf
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925R
Ocene - Q @ Frek 45 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925R-683H TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 68µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 13MHz
natančen opis 68µH Shielded Molded Inductor 61mA 12 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 12 Ohm Max
Trenutna ocena 61mA Tok - nasičenost 61mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0925R-821K
0925R-821K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 820NH 405MA 270 MOHM
Na zalogi: 96240 pcs
Prenesi: 0925R-821K.pdf
RFQ
0925R-683J
0925R-683J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 68UH 61MA 12 OHM TH
Na zalogi: 34309 pcs
Prenesi: 0925R-683J.pdf
RFQ
0925R-682K
0925R-682K
Opis: FIXED IND 6.8UH 118MA 3.2 OHM TH