0925R-682J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0925R-682J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 118MA 3.2 OHM TH
Podatkovni listi: 0925R-682J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0925R-682J
Številka dela 0925R-682J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 6.8UH 118MA 3.2 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63565 pcs Podatkovni list 0925R-682J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925R
Ocene - Q @ Frek 55 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925R-682J TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 55MHz
natančen opis 6.8µH Shielded Molded Inductor 118mA 3.2 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 3.2 Ohm Max
Trenutna ocena 118mA Tok - nasičenost 118mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0925R-681H
0925R-681H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 680NH 430MA 240 MOHM
Na zalogi: 41286 pcs
Prenesi: 0925R-681H.pdf
RFQ
0925R-564K
0925R-564K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 560UH 40MA 28 OHM TH
Na zalogi: 43389 pcs
Prenesi: 0925R-564K.pdf
RFQ
0925R-683K
0925R-683K
Opis: FIXED IND 68UH 61MA 12 OHM TH
Prenesi: 0925R-683K.pdf
0925R-682H
0925R-682H
Opis: FIXED IND 6.8UH 118MA 3.2 OHM TH
Prenesi: 0925R-682H.pdf
0925R-682K
0925R-682K