0925R-563J
pregled izdelka
Številka dela: 0925R-563J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 56UH 64MA 11 OHM TH
Podatkovni listi: 0925R-563J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925R-563J
Številka dela 0925R-563J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 56UH 64MA 11 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29350 pcs Podatkovni list 0925R-563J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925R
Ocene - Q @ Frek 44 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925R-563J TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 56µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 15MHz
natančen opis 56µH Shielded Molded Inductor 64mA 11 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 11 Ohm Max
Trenutna ocena 64mA Tok - nasičenost 64mA
Podobni izdelki
0925R-561K
0925R-561K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 560NH 440MA 230 MOHM
Na zalogi: 97790 pcs
Prenesi: 0925R-561K.pdf
RFQ
0925R-564K
0925R-564K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 560UH 40MA 28 OHM TH
Na zalogi: 43389 pcs
Prenesi: 0925R-564K.pdf
RFQ
0925R-563K
0925R-563K
Opis: FIXED IND 56UH 64MA 11 OHM TH
Prenesi: 0925R-563K.pdf
0925R-563H
0925R-563H
Prenesi: 0925R-563H.pdf
0925R-564J
0925R-564J
Prenesi: 0925R-564J.pdf
0925R-562K
0925R-562K
Opis: FIXED IND 5.6UH 124MA 2.9 OHM TH