0925R-562H
pregled izdelka
Številka dela: 0925R-562H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 124MA 2.9 OHM TH
Podatkovni listi: 0925R-562H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925R-562H
Številka dela 0925R-562H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 5.6UH 124MA 2.9 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48979 pcs Podatkovni list 0925R-562H.pdf
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925R
Ocene - Q @ Frek 54 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925R-562H TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 5.6µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 60MHz
natančen opis 5.6µH Shielded Molded Inductor 124mA 2.9 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 2.9 Ohm Max
Trenutna ocena 124mA Tok - nasičenost 124mA
Podobni izdelki
0925R-474J
0925R-474J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 470UH 43MA 24 OHM TH
Na zalogi: 34594 pcs
Prenesi: 0925R-474J.pdf
RFQ
0925R-563H
0925R-563H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 56UH 64MA 11 OHM TH
Na zalogi: 22900 pcs
Prenesi: 0925R-563H.pdf
RFQ
0925R-562K
0925R-562K
Opis: FIXED IND 5.6UH 124MA 2.9 OHM TH
Prenesi: 0925R-562K.pdf
0925R-474H
0925R-474H
Prenesi: 0925R-474H.pdf
0925R-561J
0925R-561J
Opis: FIXED IND 560NH 440MA 230 MOHM
Prenesi: 0925R-561J.pdf
0925R-561K
0925R-561K
Prenesi: 0925R-561K.pdf
0925R-563J
0925R-563J
Prenesi: 0925R-563J.pdf
0925R-563K
0925R-563K