0925R-561J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0925R-561J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 560NH 440MA 230 MOHM
Podatkovni listi: 0925R-561J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0925R-561J
Številka dela 0925R-561J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 560NH 440MA 230 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79886 pcs Podatkovni list 0925R-561J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925R
Ocene - Q @ Frek 41 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925R-561J TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 560nH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 210MHz
natančen opis 560nH Shielded Molded Inductor 440mA 230 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 230 mOhm Max
Trenutna ocena 440mA Tok - nasičenost 440mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0925R-561K
0925R-561K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 560NH 440MA 230 MOHM
Na zalogi: 97790 pcs
Prenesi: 0925R-561K.pdf
RFQ
0925R-562K
0925R-562K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6UH 124MA 2.9 OHM TH