0925R-563H
pregled izdelka
Številka dela: 0925R-563H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 56UH 64MA 11 OHM TH
Podatkovni listi: 0925R-563H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925R-563H
Številka dela 0925R-563H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 56UH 64MA 11 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22900 pcs Podatkovni list 0925R-563H.pdf
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925R
Ocene - Q @ Frek 44 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925R-563H TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 56µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 15MHz
natančen opis 56µH Shielded Molded Inductor 64mA 11 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 11 Ohm Max
Trenutna ocena 64mA Tok - nasičenost 64mA
Podobni izdelki
0925R-564H
0925R-564H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 560UH 40MA 28 OHM TH
Na zalogi: 20785 pcs
Prenesi: 0925R-564H.pdf
RFQ
0925R-561J
0925R-561J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 560NH 440MA 230 MOHM
Na zalogi: 79886 pcs
Prenesi: 0925R-561J.pdf
RFQ
0925R-564K
0925R-564K
Prenesi: 0925R-564K.pdf
0925R-562H
0925R-562H
Opis: FIXED IND 5.6UH 124MA 2.9 OHM TH
Prenesi: 0925R-562H.pdf
0925R-562K
0925R-562K
Prenesi: 0925R-562K.pdf
0925R-562J
0925R-562J
Prenesi: 0925R-562J.pdf
0925R-563J
0925R-563J
Opis: FIXED IND 56UH 64MA 11 OHM TH
Prenesi: 0925R-563J.pdf
0925R-563K
0925R-563K
Prenesi: 0925R-563K.pdf
0925R-564J
0925R-564J
Prenesi: 0925R-564J.pdf
0925R-561H
0925R-561H
Prenesi: 0925R-561H.pdf
0925R-561K
0925R-561K
Prenesi: 0925R-561K.pdf
0925R-681H
0925R-681H
Opis: FIXED IND 680NH 430MA 240 MOHM
Prenesi: 0925R-681H.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%