0925-563H
pregled izdelka
Številka dela: 0925-563H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 56UH 64MA 11 OHM TH
Podatkovni listi: 0925-563H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925-563H
Številka dela 0925-563H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 56UH 64MA 11 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 42768 pcs Podatkovni list 0925-563H.pdf
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925
Ocene - Q @ Frek 44 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925-563H TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 56µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 15MHz
natančen opis 56µH Shielded Molded Inductor 64mA 11 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 11 Ohm Max
Trenutna ocena 64mA Tok - nasičenost 64mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0925-562H
0925-562H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6UH 124MA 2.9 OHM TH
Na zalogi: 36357 pcs
Prenesi: 0925-562H.pdf
RFQ
0925-563J
0925-563J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 56UH 64MA 11 OHM TH
Na zalogi: 57133 pcs
Prenesi: 0925-563J.pdf
RFQ
0925-563K
0925-563K
Prenesi: 0925-563K.pdf
Opis: FIXED IND 560UH 40MA 28 OHM TH