0925-564J
pregled izdelka
Številka dela: 0925-564J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 560UH 40MA 28 OHM TH
Podatkovni listi: 0925-564J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925-564J
Številka dela 0925-564J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 560UH 40MA 28 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 35933 pcs Podatkovni list 0925-564J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925
Ocene - Q @ Frek 36 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925-564J TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 560µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 7MHz
natančen opis 560µH Shielded Molded Inductor 40mA 28 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 28 Ohm Max
Trenutna ocena 40mA Tok - nasičenost 12mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0925-564K
0925-564K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 560UH 40MA 28 OHM TH