0925-681J
pregled izdelka
Številka dela: 0925-681J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 680NH 430MA 240 MOHM
Podatkovni listi: 0925-681J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925-681J
Številka dela 0925-681J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 680NH 430MA 240 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 64963 pcs Podatkovni list 0925-681J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925
Ocene - Q @ Frek 39 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925-681J TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 680nH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 180MHz
natančen opis 680nH Shielded Molded Inductor 430mA 240 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 240 mOhm Max
Trenutna ocena 430mA Tok - nasičenost 430mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0925-564K
0925-564K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 560UH 40MA 28 OHM TH
Na zalogi: 34774 pcs
Prenesi: 0925-564K.pdf
RFQ
0925-563J
0925-563J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 56UH 64MA 11 OHM TH
Na zalogi: 57133 pcs
Prenesi: 0925-563J.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 6.8UH 118MA 3.2 OHM TH