0925-561J
pregled izdelka
Številka dela: 0925-561J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 560NH 440MA 230 MOHM
Podatkovni listi: 0925-561J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925-561J
Številka dela 0925-561J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 560NH 440MA 230 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 64242 pcs Podatkovni list 0925-561J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925
Ocene - Q @ Frek 41 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925-561J TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 560nH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 210MHz
natančen opis 560nH Shielded Molded Inductor 440mA 230 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 230 mOhm Max
Trenutna ocena 440mA Tok - nasičenost 440mA