0925-562H
pregled izdelka
Številka dela: 0925-562H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 124MA 2.9 OHM TH
Podatkovni listi: 0925-562H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925-562H
Številka dela 0925-562H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 5.6UH 124MA 2.9 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 36357 pcs Podatkovni list 0925-562H.pdf
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925
Ocene - Q @ Frek 54 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925-562H TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 5.6µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 60MHz
natančen opis 5.6µH Shielded Molded Inductor 124mA 2.9 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 2.9 Ohm Max
Trenutna ocena 124mA Tok - nasičenost 124mA