MMP200FRE14R
pregled izdelka
Številka dela: MMP200FRE14R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 1% 2W MELF
Podatkovni listi: MMP200FRE14R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MMP200FRE14R
Številka dela MMP200FRE14R Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1% 2W MELF Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 645954 pcs Podatkovni list MMP200FRE14R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja MELF Velikost / dimenzija 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Serija MMP Odpornost 14 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer MELF, 0309 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 14 Ohms ±1% 2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film
Sestava Metal Film
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MMP200FRE14K3
MMP200FRE14K3
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES SMD 1% 2W MELF
Na zalogi: 787991 pcs
Prenesi: MMP200FRE14K3.pdf
RFQ
MMP200FRE150R
MMP200FRE150R
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES SMD 1% 2W MELF
Na zalogi: 780786 pcs
Prenesi: MMP200FRE150R.pdf
RFQ
MMP200FRE14R7
MMP200FRE14R7
Opis: RES SMD 1% 2W MELF
Prenesi: MMP200FRE14R7.pdf
MMP200FRE147R
MMP200FRE147R
Opis: RES SMD 1% 2W MELF
Prenesi: MMP200FRE147R.pdf
MMP200FRE154R
MMP200FRE154R
Opis: RES SMD 1% 2W MELF
Prenesi: MMP200FRE154R.pdf
MMP200FRE14R3
MMP200FRE14R3
Opis: RES SMD 1% 2W MELF