MMP200FRE14K3
pregled izdelka
Številka dela: MMP200FRE14K3
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 1% 2W MELF
Podatkovni listi: MMP200FRE14K3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MMP200FRE14K3
Številka dela MMP200FRE14K3 Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1% 2W MELF Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 787991 pcs Podatkovni list MMP200FRE14K3.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja MELF Velikost / dimenzija 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Serija MMP Odpornost 14.3 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer MELF, 0309 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 14.3 kOhms ±1% 2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film
Sestava Metal Film
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MMP200FRE14R
MMP200FRE14R
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES SMD 1% 2W MELF
Na zalogi: 645954 pcs
Prenesi: MMP200FRE14R.pdf
RFQ
MMP200FRE14R7
MMP200FRE14R7
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES SMD 1% 2W MELF
Na zalogi: 701463 pcs
Prenesi: MMP200FRE14R7.pdf
RFQ
MMP200FRE14K
MMP200FRE14K
Opis: RES SMD 1% 2W MELF