MMP200FRE14K
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MMP200FRE14K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 1% 2W MELF
Podatkovni listi: MMP200FRE14K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MMP200FRE14K
Številka dela MMP200FRE14K Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1% 2W MELF Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 743972 pcs Podatkovni list MMP200FRE14K.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja MELF Velikost / dimenzija 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Serija MMP Odpornost 14 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer MELF, 0309 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 14 kOhms ±1% 2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film