VEH150PS12
XP PowerXP Power
VEH150PS12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VEH150PS12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 150W
Podatkovni listi: VEH150PS12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
18 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VEH150PS12
Številka dela VEH150PS12 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1249 pcs Podatkovni list VEH150PS12.pdf
Utež 1.6 lbs (725.7g) Napetost - izhod 12V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 6.85" L x 2.91" W x 1.65" H (174.0mm x 74.0mm x 42.0mm)
Serija VEH150 (150W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 150W Polarizacija -
Izhodni priključek Power DIN, 4 Pin Druga imena 1470-2307
delovna temperatura 0°C ~ 60°C Brez porabe energije 350mW (Max)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek IEC 320-C14 Obrazec Desktop (Class I)
Učinkovitost Level V natančen opis 12V 150W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 12.5A Dolžina kabla 47.2" (1.20m)