VEH120PS19
XP PowerXP Power
VEH120PS19 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VEH120PS19
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 120W
Podatkovni listi: VEH120PS19.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
18 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VEH120PS19
Številka dela VEH120PS19 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 120W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1511 pcs Podatkovni list VEH120PS19.pdf
Utež 1.6 lbs (725.7g) Napetost - izhod 19V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 6.61" L x 2.80" W x 1.48" H (168.0mm x 71.0mm x 37.2mm)
Serija VEH120 (120W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 120W Polarizacija -
Izhodni priključek Power DIN, 4 Pin Druga imena 1470-2305
delovna temperatura 0°C ~ 60°C Brez porabe energije 300mW (Max)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek IEC 320-C14 Obrazec Desktop (Class I)
Učinkovitost Level V natančen opis 19V 120W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 6.315A Dolžina kabla 47.2" (1.20m)