STR05S3V3
XP PowerXP Power
STR05S3V3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STR05S3V3
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V
Podatkovni listi: STR05S3V3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STR05S3V3
Številka dela STR05S3V3 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12144 pcs Podatkovni list STR05S3V3.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 3.3V Napetost - Vhod (maks.) 32V
Voltage - Dropout (tipičen) 4.75V Tip Linear Regulator Replacement
Velikost / dimenzija 0.60" L x 0.38" W x 0.36" H (15.3mm x 9.6mm x 9.2mm) Serija STR
RoHS Status Digi-Reel® Ripple Current - nizka frekvenca ITE (Commercial)
Polarizacija 10-SMD Module, Gull Wing Izhodna konfiguracija 1
Druga imena 1470-3942-6 delovna temperatura -40°C ~ 100°C (With Derating)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Številka izdelka proizvajalca STR05S3V3 Uredba o vrsticah 81%
Lastnosti Remote On/Off, SCP Igralni zatiči 500mA
Razširjen opis Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 3.3V 500mA 4.75V - 32V Input Opis DC DC CONVERTER 3.3V