STR05S1V5
XP PowerXP Power
STR05S1V5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STR05S1V5
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 1.5V 1W
Podatkovni listi: STR05S1V5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STR05S1V5
Številka dela STR05S1V5 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 1.5V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11108 pcs Podatkovni list STR05S1V5.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 1.5V Napetost - Vhod (Min) 4.75V
Napetost - Vhod (maks.) 32V Tip Linear Regulator Replacement
Velikost / dimenzija 0.60" L x 0.38" W x 0.35" H (15.2mm x 9.7mm x 8.8mm) Serija STR
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer 10-SMD Module, Gull Wing Druga imena 1470-3939
STR05S1V5-ND
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, SCP
Učinkovitost 63% natančen opis Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 1.5V 500mA 4.75V - 32V Input
Tok - izhod (maks.) 500mA Nadzorne funkcije Enable, Active High