STR05S12
XP PowerXP Power
STR05S12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STR05S12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V
Podatkovni listi: STR05S12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STR05S12
Številka dela STR05S12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 12V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12762 pcs Podatkovni list STR05S12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - Vhod (Min) 15V
Napetost - Vhod (maks.) 32V Tip Linear Regulator Replacement
Velikost / dimenzija 0.60" L x 0.38" W x 0.36" H (15.3mm x 9.6mm x 9.2mm) Serija STR
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 10-SMD Module, Gull Wing
Druga imena 1470-3946-1 delovna temperatura -40°C ~ 100°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti Remote On/Off, SCP Učinkovitost 94%
natančen opis Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 12V 500mA 15V - 32V Input Tok - izhod (maks.) 500mA