SDS120PS48B
XP PowerXP Power
SDS120PS48B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDS120PS48B
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 120W
Podatkovni listi: SDS120PS48B.pdf
Stanje zalog 864 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 864 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDS120PS48B
Številka dela SDS120PS48B Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 48V 120W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 864 pcs Podatkovni list SDS120PS48B.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 3000V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Serija SDS
Moč (Watts) 120W delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Učinkovitost 80% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 2.5A 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 2.5A Odobritve cUL
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SDS120PS48B-C
SDS120PS48B-C
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC CONVERTER 48V 120W