SDS120PS28B
XP PowerXP Power
SDS120PS28B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDS120PS28B
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 28V 120W
Podatkovni listi: SDS120PS28B.pdf
Stanje zalog 913 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 913 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDS120PS28B
Številka dela SDS120PS28B Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 28V 120W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 913 pcs Podatkovni list SDS120PS28B.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 28V
Napetost - izolacija 3000V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Serija SDS
Moč (Watts) 120W delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Učinkovitost 80% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 28V 4.28A 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 4.28A Odobritve cUL