SDS120PS15B
XP PowerXP Power
SDS120PS15B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDS120PS15B
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 15V 120W
Podatkovni listi: SDS120PS15B.pdf
Stanje zalog 797 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 797 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDS120PS15B
Številka dela SDS120PS15B Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 15V 120W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 797 pcs Podatkovni list SDS120PS15B.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 3000V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Serija SDS
Moč (Watts) 120W delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Učinkovitost 80% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 8A 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 8A Odobritve cUL