RDL100110S48
XP PowerXP Power
RDL100110S48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RDL100110S48
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 48V 100W
Podatkovni listi:
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 888 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 888 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RDL100110S48
Številka dela RDL100110S48 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 48V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 888 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 66V
Napetost - Vhod (maks.) 160V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja Half Brick Velikost / dimenzija 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Serija RDL100 Moč (Watts) 100W
Paket / primer Half Brick Druga imena 1470-4607
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost 89% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 2.08A 66V - 160V Input
Tok - izhod (maks.) 2.08A Aplikacije ITE (Commercial), Railway