RDL100110S15
XP PowerXP Power
RDL100110S15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RDL100110S15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 101W
Podatkovni listi:
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 664 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 664 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RDL100110S15
Številka dela RDL100110S15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 101W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 664 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 66V
Napetost - Vhod (maks.) 160V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja Half Brick Velikost / dimenzija 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Serija RDL100 Moč (Watts) 101W
Paket / primer Half Brick Druga imena 1470-4605
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost 87.5% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 6.7A 66V - 160V Input
Tok - izhod (maks.) 6.7A Aplikacije ITE (Commercial), Railway
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
REC3-0509SRW/H2/A
REC3-0509SRW/H2/A
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 9V 3W
Na zalogi: 4630 pcs
Prenesi: REC3-0509SRW/H2/A.pdf
RFQ
VE-B6N-EV
VE-B6N-EV
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 18.5V 150W