RDL100110S12
XP PowerXP Power
RDL100110S12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RDL100110S12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 96W
Podatkovni listi:
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 811 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 811 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RDL100110S12
Številka dela RDL100110S12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 96W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 811 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 66V
Napetost - Vhod (maks.) 160V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja Half Brick Velikost / dimenzija 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Serija RDL100 Moč (Watts) 96W
Paket / primer Half Brick Druga imena 1470-4604
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost 86.5% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 8.03A 66V - 160V Input
Tok - izhod (maks.) 8.03A Aplikacije ITE (Commercial), Railway