RCQ7572S24
XP PowerXP Power
RCQ7572S24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCQ7572S24
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 24V 75W
Podatkovni listi: RCQ7572S24.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 737 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 737 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCQ7572S24
Številka dela RCQ7572S24 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 24V 75W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 737 pcs Podatkovni list RCQ7572S24.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 43V Napetost - Vhod (maks.) 101V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Serija RCQ Moč (Watts) 75W
Pakiranje Bulk Paket / primer 8-DIP Module
Druga imena 1470-3392 delovna temperatura -40°C ~ 35°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off Učinkovitost 91%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 3.13A 43V - 101V Input Tok - izhod (maks.) 3.13A