RCQ5072S12
XP PowerXP Power
RCQ5072S12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCQ5072S12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 50W
Podatkovni listi: RCQ5072S12.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 804 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 804 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCQ5072S12
Številka dela RCQ5072S12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 804 pcs Podatkovni list RCQ5072S12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 43V Napetost - Vhod (maks.) 101V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Serija RCQ Moč (Watts) 50W
Pakiranje Bulk Paket / primer 8-DIP Module
Druga imena 1470-3382 delovna temperatura -40°C ~ 35°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off Učinkovitost 92%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 4.17A 43V - 101V Input Tok - izhod (maks.) 4.17A