RCQ75110S15
XP PowerXP Power
RCQ75110S15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCQ75110S15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 75W
Podatkovni listi: RCQ75110S15.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 860 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 860 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCQ75110S15
Številka dela RCQ75110S15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 75W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 860 pcs Podatkovni list RCQ75110S15.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 66V Napetost - Vhod (maks.) 160V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Serija RCQ Moč (Watts) 75W
Pakiranje Bulk Paket / primer 8-DIP Module
Druga imena 1470-3395 delovna temperatura -40°C ~ 35°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off Učinkovitost 91%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 5A 66V - 160V Input Tok - izhod (maks.) 5A