LDU1416S600
XP PowerXP Power
LDU1416S600 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LDU1416S600
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka LED SUPPLY CC BUCK 2-14V 600MA
Podatkovni listi: LDU1416S600.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LDU1416S600
Številka dela LDU1416S600 Proizvajalec XP Power
Opis LED SUPPLY CC BUCK 2-14V 600MA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12042 pcs Podatkovni list LDU1416S600.pdf
Utež 0.004 lb (1.81g) Napetost - izhod 2 ~ 14 V
Napetost - Vhod (Min) 7V Napetost - Vhod (maks.) 16V
Tip Constant Current Topologija Buck
Velikost / dimenzija 0.50" L x 0.40" W x 0.27" H (12.7mm x 10.2mm x 6.9mm) Serija LDU14
Moč (Watts) 8W Pakiranje Tube
Paket / primer 8-DIP Module, 5 Leads delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, SCP Učinkovitost 93%
Zatemnitev Analog, PWM natančen opis 600mA 2 ~ 14 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 600mA Odobritve EN