LDU0830S300
XP PowerXP Power
LDU0830S300 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LDU0830S300
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka LED SUPPLY CC BUCK 2-28V 300MA
Podatkovni listi: LDU0830S300.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LDU0830S300
Številka dela LDU0830S300 Proizvajalec XP Power
Opis LED SUPPLY CC BUCK 2-28V 300MA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11719 pcs Podatkovni list LDU0830S300.pdf
Utež 0.006 lb (2.72g) Napetost - izhod 2 ~ 28 V
Napetost - Vhod (Min) 7V Napetost - Vhod (maks.) 30V
Tip Constant Current Topologija Buck
Velikost / dimenzija 0.80" L x 0.40" W x 0.27" H (20.3mm x 10.2mm x 6.9mm) Serija LDU08
Moč (Watts) 8W Pakiranje Tube
Paket / primer 14-DIP Module, 5 Leads delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, SCP Učinkovitost 95%
Zatemnitev Analog, PWM natančen opis 300mA 2 ~ 28 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 300mA Odobritve EN