LDU0830S350
XP PowerXP Power
LDU0830S350 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LDU0830S350
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka LED SUPPLY CC BUCK 2-28V 350MA
Podatkovni listi: LDU0830S350.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LDU0830S350
Številka dela LDU0830S350 Proizvajalec XP Power
Opis LED SUPPLY CC BUCK 2-28V 350MA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10765 pcs Podatkovni list LDU0830S350.pdf
Utež 0.006 lb (2.72g) Napetost - izhod 2 ~ 28 V
Napetost - Vhod (Min) 7V Napetost - Vhod (maks.) 30V
Tip Constant Current Topologija Buck
Velikost / dimenzija 0.80" L x 0.40" W x 0.27" H (20.3mm x 10.2mm x 6.9mm) Serija LDU08
Moč (Watts) 8W Pakiranje Tube
Paket / primer 14-DIP Module, 5 Leads Druga imena 1470-2152-5
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, SCP
Učinkovitost 95% Zatemnitev Analog, PWM
natančen opis 350mA 2 ~ 28 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output Tok - izhod (maks.) 350mA