LCL300PS48
XP PowerXP Power
LCL300PS48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LCL300PS48
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 300W
Podatkovni listi: 1.LCL300PS48.pdf2.LCL300PS48.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 805 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 805 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LCL300PS48
Številka dela LCL300PS48 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 48V 300W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 805 pcs Podatkovni list 1.LCL300PS48.pdf2.LCL300PS48.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 8.07" L x 4.33" W x 1.97" H (205.0mm x 110.0mm x 50.0mm)
Serija LCL Moč (Watts) 300W
Druga imena 1470-2145 delovna temperatura -10°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 88% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 6.7A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 6.7A Odobritve -