LCL150PS15
XP PowerXP Power
LCL150PS15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LCL150PS15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 15V 150W
Podatkovni listi: 1.LCL150PS15.pdf2.LCL150PS15.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LCL150PS15
Številka dela LCL150PS15 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 15V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1734 pcs Podatkovni list 1.LCL150PS15.pdf2.LCL150PS15.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 7.55" L x 3.74" W x 2.54" H (192.0mm x 95.0mm x 64.5mm)
Serija LCL Moč (Watts) 150W
Druga imena 1470-2139 delovna temperatura -10°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 88% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 10A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 10A Odobritve -